Lions Club Police dla Hospicjum. PDF Drukuj Email

1 marca ,w ostatnią sobotę karnawału w polickim Hotelu Dobosz odbyła się Biesiada Piwna, pod hasłem "Okno na świat", zorganizowana przez Policki Lions Club.

Dochód z imprezy zasili konto budowy hospicjum stacjonarnego w Tanowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Polic - Władysław Diakun. Tradycyjnie biesiadę uświetnił występ zespołu Kwaśnica Bavarian Show.

W trakcie biesiady licytowane były: czapka z autografem Schumachera ,kurtka Schumachera, rękawice bokserskie wicemistrza Świata i mistrza Europy policzanina, Kacpra Narlocha oraz piłki z autografami piłkarzy Pogoni Szczecin, siatkarek KPS Chemik Police oraz siatkarzy mistrza Polski Resovii Rzeszów.

Organizatorzy zebrali w trakcie imprezy blisko 14000,00 zł które przeznaczone zostaną na zakup okien do hospicjum w Tanowie. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania biesiady.